Zakończenie studiów krok po kroku

1. zatwierdzenie tematu pracy w APD (wniosek składa opiekun)
  2. przesłanie pracy do APD (jeśli możliwość przesłania plików jest zablokowana, poproś opiekuna o poprawienie tego w APD); nie ma już obowiązku składania egzemplarzy papierowych
  3. badanie pracy systemem antyplagiatowym (opiekun), zgłoszenie propozycji dwóch recenzentów pracy (opiekun) - wszystko to odbywa się w APD
  4. ustalenie z opiekunem i recenzentem (wyznaczonym przez prodziekana ds. studenckich) 2-3 możliwych propozycji terminów egzaminu dyplomowego (data wraz z przedziałem godzin) i przesłanie ich mailem z ok. tygodniowym wyprzedzeniem do sekcji studenckiej (ten krok nie dotyczy egzaminu licencjackiego na informatyce); wysyłając propozycje terminów zaznacz w jakiej formie ma odbyć się egzamin (na wniosek opiekuna pracy zgłoszony mailowo prodziekanowi Goldsteinowi, egzamin może odbyć się online)
  5. sprawdzenie przez sekcję studencką, która z osób uprawnionych do przewodniczenia egzaminom dyplomowym jest dostępna w zaproponowanych terminach. Odpowiedź z sekcji studenckiej z ustalonym terminem egzaminu (dane o terminie i składzie komisji są wprowadzane do APD)
  6. w przypadku egzaminów online - przekazanie linku do spotkania przez przewodniczącego komisji; przy egzaminach stacjonarnych nr sali powinien być widoczny w APD
  7. po egzaminie - uzupełnienie w USOSWeb obiegówki (moduł : dla wszystkich); w przypadku osób które rozpoczęły studia przed rokiem akademickim 2019/20 - uregulowanie opłaty za wydanie dyplomu (usosweb - płatności FK, moduł: dla wszystkich)

Dyplom powinien być gotowy do odbioru w ciągu miesiąca od daty egzaminu, informacja o możliwości jego odebrania pojawia się w USOSWeb;