Poszukujemy studentów zainteresowanych prowadzeniem badań naukowych w matematycznej teorii mechaniki płynów. W szczególności pisaniem pracy magisterskiej w tym kierunku.

Obrazek — Stypendium naukowe dla studentów w projekcie NCN OPUS p.t.:”Matematyka Płynów” Nr.:2022/45/B/ST1/03432.

Opis zadań

Projekt ma na celu analizę problemów matematycznych związanych z układami o strukturze równań płynów w języku Równań Różniczkowych Cząstkowych. Zwracamy uwagę na pytania związane z istnieniem słabych rozwiązań, czasem odpowiednim ich pojęciem, z drugiej strony chcemy badać kwestie jednoznaczności oraz stabilności rozwiązań.

• bycie studentem stopnia drugiego magisterskiego;
  • zainteresowanie analizą matematyczną w kierunku równań różniczkowych;
  • możliwość zaangażowania się w bieżące prace projektu (seminaria, wyjazdy);
  • znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana umiejętność programowania.

Projekt oferuje stypendia 12 mc po 1.500 zł (netto) na miesiąc.

Termin zgłoszeń: 29 maj 2024

Zgłoszenie na adres: p.mucha@mimuw.edu.pl

Wymagane dokumenty: CV, karta przebiegu studiów.

Sposób rekrutacji: na podstawie przesłanych dokumentów oraz ewentualnie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o przesłanie dokumentów wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Pliki

2024-05-14