Obrazek — Stypendium doktoranckie w projekcie „Topologiczne, geometryczne i ergodyczne problemy dynamiki zespolonej”

Nazwa jednostki

Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Stanowisko

Nazwa stanowiska: Doktorant–stypendysta

Liczba stanowisk: 1

Typ konkursu NCN: OPUS – ST

Wymagania:

• podjęcie studiów doktoranckich w dziedzinie matematyki w roku akademickim 2024/25 lub wcześniej,
  • motywacja do pracy naukowej,
  • gotowość do aktywnego zaangażowania w działalność w ramach projektu we współpracy z innymi uczestnikami zespołu,
  • znajomość języka angielskiego.

Opis zadań

Celem działalności będzie uzyskanie samodzielnych wyników naukowych w ramach realizacji zadania badawczego projektu pt. Geometryczne i ergodyczne własności przekształceń przestępnych.

Warunki zatrudnienia

Stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy, począwszy od 1.11.2024.

Termin składania ofert: 30.09.2024, 23:59.

Forma składania ofert: e-mail pod adresem: baranski@mimuw.edu.pl

• List motywacyjny,
  • CV z opisem dorobku naukowego,
  • odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich,
  • opinia promotora lub opiekuna naukowego.

Sposób rekrutacji: Na podstawie przesłanych dokumentów oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 5.10.2024

Dodatkowe informacje

Projekt realizowany będzie w latach 2024–2028 na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Kierownikiem projektu jest prof. dr hab. Krzysztof Barański.

Prosimy zapoznać się z opisem popularnonaukowym projektu.

Znasady przyznawania stypendiów w ramach projektów finansowanych przez NCN określa Regulamin – załącznik do uchwały Rady NCN 124/2022 z dnia 1 grudnia 2022 r.

Dokumenty powinny być przesłane wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

2024-09-12