Obrazek — Dwa stypendia magisterskie w projekcie "Metody obliczeniowe do opisywania i analizowania procesów mutacyjnych w raku”

Poszukuję 2 magistrantów do grupy badawczej w Instytucie Informatyki Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki, do projektu „Metody obliczeniowe do opisywania i analizowania procesów mutacyjnych w raku” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA), umowa PPN/PPO/2020/1/00028. Wybrani kandydaci będą pracować nad zagadnieniami z zakresu modelowania i analizy danych mutacyjnych w nowotworach.

OFERTA

• umowa na ¼ etatu od 1 października 2024 r.,
  • umowa na czas określony na 12 miesięcy (I lub II rok studiów magisterskich),
  • możliwość przedłużenia o 12 miesięcy w przypadku studentów I roku studiów magisterskich,
  • miesięczne wynagrodzenie brutto około 1500 PLN miesięcznie,
  • możliwość pisania pracy magisterskiej w ramach wykonywanych zadań w projekcie.

WYMAGANIA

• co najmniej tytuł licencjata lub inżyniera informatyki, bioinformatyki, matematyki lub dziedziny pokrewnej,
  • umiejętność programowania,
  • znajomość j. angielskiego,
  • praca indywidualna i samodzielna nauka,
  • ukończone zajęcia z statystycznej analizy danych lub uczenia maszynowego (mile widziane),
  • doświadczenie w analizowaniu danych biologicznych lub medycznych (mile widziane).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego zawierającego opis zainteresowań naukowych kandydata na adres d.wojtowicz@uw.edu.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 20 sierpnia 2024 r.

Prosimy o przesłanie dokumentów wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji”.

Sposób rekrutacji: na podstawie przesłanych dokumentów oraz ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Pliki

2024-07-08