Analiza Matematyczna dla II roku, 2012-2013:

Notatki z poprzednich lat do wykładu, który prowadzę odpowiadają jego treści, choć czasem wykładam nieco inaczej. Kolejność też może czasem zmieniać się, w zależności od sytuacji, np. od pytań zadawanych przez Was. Notatki są w tym miejscu.
Tutaj są wyniki pierwszego kolokwium w drugim semestrze.
Tutaj są wyniki drugiego kolokwium w drugim semestrze.

Tutaj w końcu pojawiają się moje wyobrażenia na temat Państwa wiedzy z AM2.1. Mam nadzieję, że zdołamy się jakoś porozumieć i to prędzej niż później, ale to wymaga, by Państwo tę w końcu łatwo wydłużalną listę twierdzeń, definicji itp. zechcieli potraktować poważnie. Przy okazji: egzamin PISEMNY jest w sobotę, 2 lutego. Czas pisania 240 minut. Nie będzie zadania "teoretycznego", bo i tak wszyscy będą mieć "przyjemność" porozmawiania ze mną. Ustna część egzaminu rozpocznie się po sprawdzeniu prac napisanych przez Państwa w sobotę, więc nie wcześniej niż w poniedziałek. W trakcie pisemnego będę przechadzać się po sali z listą i wtedy studenci będą uzgadniać termin rozmowy o różniczkowaniu i całkowaniu funkcji wielu zmiennych i innych kwestiach z tym związanych.

Ostatnie kolokwium w tym semestrze odbędzie się 13 kwietnia. Początek o 10:15. Potrwa nie krócej niż 180 minut.

Tutaj jest lista tematów na egzamin ustny, mam nadzieję, że możliwie pełna. Wieszam, choć chyba wcale Państwu na niej nie zależy — przecież ciągle jest kilka nierozwiązanych zadań z wykładu.
Niedługo do skryptu dojdzie jeszcze jeden tekst, który powoli zwiększa swą objętość, będzie to opowiadanie o formach różniczkowych.

Egzamin zbliża się powoli.
Tutaj jest lista na ustny. W ostatniej kolumnie jest data, np. 33 oznacza 3 lipca, a 29 - 29 czerwca itd. Pytać będę od południa (12:00) do końca pytania, z wyjątkiem wtorku, 2 lipca, kiedy chciałbym rozpocząć o 10:15, bo muszę nie później niż o 18:00 wyjść z wydziału. Lista zawiera również wyniki z kolokwium i punkty z ćwiczeń, więc każdy z Państwa ujrzy je i będzie mógł wydedukować, co ja o tym mogę pomyśleć. Zadanie 4 jeszcze nie jest sprawdzone do końca, więc sytuacja kilku osób jeszcze się poprawi.