Kółko matematyczne w roku szkolnym 2010/2011 -- termin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joachim Jelisiejew
czwartek, 30 września 2010 14:31

Proponuję następujący termin kółka w bieżącym roku szkolnym:

czwartek, w godz. 15.40--16.40

pierwsze kółko zamierzam poprowadzić 14.10.

Wiadomo, wszystko dotrze się w praniu tj. na pierszym kółku. Niezadowolonych zapraszam do dyskusji, proszę tylko, żeby przeanalizowali wcześniej plany klas 2b, 2c, 3b i 3c. Termin poniedziałkowy lub wtorkowy nie wchodzi w tej chwili w grę.

Nie wydaje mi się, żeby był sens robić jakiekolwiek spotkanie organizacyjne -- wszęlkie wątpliwości można wyjaśniać przez maila, a resztę doprecyzuje się na 1. kółku.

W tym roku na kółku jest więcej osób początkujących, zamierzam więc postawić na klasyczny model: podstawowa teoria wykładana działami i trochę zadań do tego (chociaż obawiam się, że może to zbytnio przypominać szkołę :). Zakładam również, że będziecie rozwiązywać zadania domowe, nie wiem jeszcze ale może byłby sens powiązać to jakoś z indywidualnymi tokami.

W tym roku mam troszkę więcej problemów osobistych niż zwykle, niestety więc bardziej realne jest, że niektórych kółek może nagle nie być. Zawsze należy sprawdzić, co mówi matma.ilo.pl, w razie czego będę się starać zamieszczać jak najwcześniej komunikaty o kółkach, w ostateczności dzwoniąc do kogoś, kto powinien być na miejscu.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Yogi

P. S. Nie ma chyba sensu robić omówienia 1. serii. JJ