Wyniki egzaminu poprawkowego z Procesów Stochastycznych II

Lp Nr indeksu Egz Ocena
1  201309  56  3
2  214588  60 3+
3  171899  44 2+
4  209343  61 3+
5  214610  71  4
6  214562  45 2+
7  214738  73  4
8  201280  47  3-
9  214673  69  4

Oceny 2+ można poprawiać na egzaminie ustnym w czwartek 15.03 o godz. 1415.

Rafał Latała