Analiza Funkcjonalna I - oceny z ćwiczeń

Poniższa tabelka przedstawia listę ocen z ćwiczeń po uwzględnieniu wyników kolokwium poprawkowego.

Numer indeksu Ocena z ćwiczeń
209192  3
209315  3
214588  4
214591  4+
214593  3+
214596  5
214597  4
209332  2
214601  4
214698  3+
214603  4
219452  5
214604  4+
214609  5
209214  4
219532  4+
209379  3
214573  3+
214694  3

Życzę powodzenia na egzaminie.