Analiza Funkcjonalna I - oceny z ćwiczeń

Poniższa tabelka przedstawia listę proponowanych ocen z ćwiczeń. Oceny były wystawiane w sposób wyjątkowo liberalny, brane były pod uwagę wyniki kartkówek i kolokwium oraz prac domowych. Kolokwium poprawkowe (na którym można poprawić lub pogorszyć ocenę) odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz 14.15. Numer sali podam bezpośrednio przed kolokwium.

Numer indeksu Proponowana Ocena
209192  3
209315  3
214588  4
214591  4+
214593  3+
214596  5
214597  4
209332  2
214601  4
214698  3+
214603  4
219452  5
214604  4+
214609  5
209214  *
219532  4+
209379  *
214573  3+
214694  3

* oznacza nieobecność na kolokwium i związany z tym brak możliwości wystawienia oceny.