------------------------------------------------- Zasady zaliczania laboratorium na 1-szym roku ZSI (rok akademicki 2005/06) ------------------------------------------------- Podczas zajęć (3*10 spotkań) będą zadawane programy do napisania. Przez pierwsze zajęcia pierwszego trymestru zadawane będą programy, które nie będą punktowane. Ma to na celu zaznajomienie Państwa z naszymi wymaganiami. Na pozostałych zajęciach zadawane będą programy przewidziane na jedne bądź dwa zajęcia (punktowane, odpowiednio, 0 - 2 pkt. lub 0-4 pkt.). Programy należy oddawać wysyłając je e-mailem (szczegóły na stronie). Terminy oddawania zadań będą podawane w treści poszczególnych zadań. Programy zgłaszane po tym terminie nie będą oceniane. Przypadki szczególne (np. choroby (wymagane zwolniene), awarie sieci, itp.) będą rozpatrywane szczególnie, prosimy je zgłaszać prowadzącym zajęcia. Studentow powtarzających przedmiot obowiązują te same zasady, co studentów zaliczających laboratorium po raz pierwszy (nie ma zaliczania eksternistycznego). Jedyny wyjątek dotyczy sytuacji, gdy ktoś ma zaliczoną (>= 50%) jedną z części laboratorium (tzn. Pascala albo C), wówczas może przepisać punkty z tej części i zaliczać w tym roku tylko pozostałą część. Do zaliczenia całego laboratorium (3 trymestry) konieczne będzie zdobycie 60% wszystkich punktów. Pozostałe punkty w sposób liniowy wpłyną na ocenę. Wymagane jest też zdobycie co najmniej 50% punktów z trymestrów 1-2 (Pascal) oraz co najmniej 50% punktów z trymestru 3 (C). Życzymy samych maksymalnych ocen!