------------------------------------------------- Zasady zaliczania laboratorium na 1-szym roku ZSI (rok akademicki 02/03) ------------------------------------------------- Podczas zajęć (3*10 spotkań) będą zadawane programy do napisania. Przez pierwsze zajęcia pierwszego trymestru zadawane będą programy, które nie będą punktowane. Ma to na celu zaznajomienia Państwa z naszymi wymaganiami. Na pozostałych zajęciach zadawane będą programy przewidziane na jedne bądź dwa zajęcia (punktowane, odpowiednio, 0 - 2 pkt. lub 0-4 pkt.). Programy należy oddawać przy użyciu przewidzianego do tego skryptu (a nie np. przez e-mail). Za każdy tydzień (kalendarzowy, niezależnie od tego czy odbywają się w nim zajęcia) spóźnienia maksymalna możliwa do otrzymania liczba punktów zmniejsza się o 1 pkt., aż osiągnie 0 (wtedy zadanie nie może być już oddawane do zaliczenia). Studentow powtarzających przedmiot obowiązują te same zasady, co studentów zaliczających laboratorium po raz pierwszy (nie ma zaliczania eksternistycznego). Do zaliczenia całego laboratorium (3 trymestry) konieczne będzie zdobycie 60% wszystkich punktów. Pozostałe punkty w sposób liniowy wpłyną na ocenę. Wymagane jest też zdobycie co najmniej 50% punktów z trymestrów 1-2 (Pascal) i trymestru 3 (C). Życzymy samych maksymalnych ocen!