Sparametryzowane sortowanie (4 pkt.) (C) ---------------------------------------- Termin opublikowania: tydzien 23.04 - 27.04.2001 Termin oddania: tydzien 14.05 - 18.05.2001 Napisz program w C, który: - wczyta od użytkownika liczbę studentów, - wczyta od użytkownika dane o wszystkich studentach do dynamicznie utworzonej tablicy, - posortuje dane o studentach wg imion, - posortuje dane o studentach wg nazwisk, - wypisze po kolei dane o wszystkich studentach. Elementy tablicy powinny być strukturami o poniższej definicji: struct student{ long int nr_indeksu; char imie[10]; char nazwisko[20]; } W programie ma być zdefiniowana dokładnie jedna funkcja sortująca, sparametryzowana metodą porównywania elementów (tzn. parametrem funkcji sortującej musi być, poza innymi parametrami, funkcja porównująca). Ta funkcja sortująca ma być dwukrotnie wywołana. Jako algorytmu sortującego można użyć dowolnego stabilnego algorytmu sortującego (np. InsertionSort). Czemu stabilność jest ważna w tym zadaniu?