Granty i stypendia

„PhDo” – naukowe stypendium doktoranckie

Szanowni Państwo,

trwa kolejna edycja Programu Naukowych Stypendiów Doktoranckich Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „PhDo”, w którym można uzyskać roczne stypendium naukowe w wysokości 18 000 złotych.

Program „PhDo” jest skierowany do doktorantów, którzy zostali przyjęci na stacjonarne studia doktoranckie w polskiej uczelni publicznej, w instytucie naukowym Polskiej Akademii Nauk albo w instytucie badawczym lub międzynarodowym instytucie naukowym działającym na terenie Polski i których praca doktorska wiąże się z działalnością organizacji społecznej.

O stypendium można zawalczyć, biorąc udział w konkursie, który trwa do 8 października 2021 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie phdo.stocznia.org.pl.

Marcin Górecki

koordynator programu „PhDo”